Jak udělat erotickou masáž v duchu tantry – dopřejte svému partnerovi ještě hlubší sexuální zážitek díky těchto 5 tipů

Na tantrickém sexu přece něco musí být, když je praktikován lidmi po tisíciletí ne? Chcete se dozvědět, jak udělat erotickou masáž zakončenou smyslným tantrickým sexem? Nepřestávejte číst tento článek a dozvíte se to.

Učení tantry ve svých počátcích nebylo zaměřeno vyloženě na sexuální stránku věci, ale spíše na pochopení vlastní tělesné energie. Tantra považuje pohlavní orgány za zcela přirozenou součást těla, a proto se jim nikdy vyloženě nevyhýbala. Jelikož nejde jen o sexuální akt, ale o něco mnohem hlubšího, výsledkem je velmi silný a vášnivý prožitek mezi dvěma partnery, kdy ani nutně nemusí dojít k erotickému vyvrcholení.

Jak udělat erotickou masáž - co si připravit, aby se to povedlo

Nejen pro tantrickou masáž, ale pro každou masáž, budete určitě potřebovat následující:

· Masážní gel či olej

· Ručníky

· Svíčky

· Relaxační hudbu, popř. nějakou jinou, ale klidnou a pomalou

· Klidnou a intimní místnost

1. Soustřeďte se na dýchání

Hluboké dýchání už samo o sobě pomáhá uvolňovat napětí a stres ve vašem těle. Pokud se vám podaří dostat hluboké dýchání do podvědomí, dovolí vám to se zcela soustředit na doteky a pocity samotné.

Společné dýchání je skvělý způsob, jak se spojit s druhým a naladit se na jednu vlnu. Jednoduché cvičení, jak se to naučit, je, sednout si těsně naproti sobě a vdechovat, zatímco partner vydechuje a naopak. Ze začátku to může vypadat divně, ale spojení, které vám to umožní, je velmi hluboké.

2. Pořádně si připravte místnost, kde proběhne masáž

Prostředí je velice důležité, neboť má nemalý podíl na celkovém dojmu i uvolnění se. Pokuste se tedy udělat z vašeho pokoje co nejvíce smyslné, intimní a lákavé místo.

Jako první ze všeho jej ukliďte! Není nic méně erotického než pohozené špinavé spodní prádlo.

Poté zapněte váš výběr relaxační hudby, zhasněte světla a zapalte svíčky. Dále se ujistěte, že nebudete ničím rušeni, takže vypnout mobil, zavřít okno, vyhnat ven psa atd.

Jako poslední zajistěte, že je v místnosti dostatečně teplo. Nechcete si přece zkazit vaši snahu tím, že v půlce oba dva prochladnete. Nakopněte topení, starosti o účty si nechte na jindy! Místnost můžete vyzdobit i různými erotickými předměty. Zajímá vás, jak to vypadá na aukci erotiky?

3. Udržujte oční kontakt

Tantra je o spojení obou partnerů v daný moment. Jedna z možností, jak toho dosáhnout, je oční kontakt. Je to jedna z nejrychlejších a nejjednodušších možností, jak dát najevo partnerovi zájem.

Abyste se to naučili, trénujte 5 minut denně se svým partnerem nebo hluboké pohledy z očí do očí přidejte do své předehry. Učiní to váš sex ještě lepším a pomůže vám to se znovu a znovu vášnivě milovat.

4. Mluvte s partnerem/partnerkou

Ne ale o tom, kdo vyvenčí psa a uvaří večeři - mluvte o sexu! Říkejte své drahé osobě, jakmile se vám líbí něco, co dělají nebo jak to dělají, co by mohli dělat lépe nebo co byste rádi prožili či vyzkoušeli.

Je mnohem efektivnější namísto pouhého vzdychání, když si zrovna užíváte danou pozici, mluvit - zkrátka tu a tam začínejte komunikaci o sexu.

5. Využijte různé smysly vašeho těla, abyste si užívali plnými doušky

Nesnažte se soustředit pouze na jeden smysl, ale na co nejvíce, ne-li všechny najednou. Výsledek bude ohromující! Použijte aromatické vůně, abyste probudili čich, vezměte si do postele jídlo, aby chuť nezůstala chladem. Nabízí se i možnost zcela naopak partnera či partnerku zaslepte šátkem přes oči. Takto budou muset používat jiné smysly než zrak, aby se zorientovali.

Pro ještě lepší zážitek zkuste použít i své oblíbené erotické hračky. Pokud žádné nemáte, zkuste si nějaké koupit. Zde se můžete podívat, jak to vypadá, když si otevřete obchod s erotikou uprostřed Itálie.

Tantrický sex je pomalá a smyslná forma sexu, která má propojovat nejen tělo, ale i mysl obou partnerů. Ne zřídkakdy tak vede k mnohem silnějším vyvrcholením na svém konci. Myšlenka je v tom, nechat vzrušení volně plynout a jen pomalu ho zvyšovat až do bouřlivého konce.

Máte nějaké zajímavé zkušenosti s tantrických sexem, o které byste se rádi podělili? Neváhejte nám napsat do komentáře!